تاریخ انجام 2 بهمن 1398
وظیفه ما طراحی لوگو
حوزه کاری پارچه و منسوجات

شرکت اقمشتی در زمینه توزیع پارچه و منسوجات فعالیت و پارچه های متنوعی را برای انواع پوشاک تهیه می کند. مجموعه اقمشتی در کشور کویت یکی از بهترین توزیع کننده های پارچه می باشد . همچنین شرکت اقمشتی در زمینه خیاطی نیز فعالیت می کند. این شرکت بیش از 5 سال است که در زمینه توزیع پارچه و خیاطی در قالب اپلیکیشن و وب سایت کار میکند .

اقمشتی

در طراحی لوگو شرکت اقمشتی ، نسبت به زمینه فعالیت این برند ، از المان مربوط به این کار استفاده شده است . بنابرین از المان مانتو یا dress برای این برند که مناسب کسب و کار مربوطه است ، استفاده کرده ایم . چون فعالیت این شرکت در اپلیکیشن موبایل رایج بود ، باید سبک مناسب را برای این لوگو انتخاب میکردیم . مناسب ترین سبک برای این برند ، سبک تصویری ، یا pictorial بود. فرم این لوگو شبیه حرف اول برند یعنی ‘A’ نیز میباشد .

پالت رنگی این برند ، نارنجی و بنفش است . از لحاظ روانشناسی ، رنگ نارنجی نشان از نوآوری و دوستی و انرژی و رنگ بنفش  لوکس بودن و معنویت را نشان میدهد . بنابراین تیم طراحان مجموعه آی دیزاین ، با توجه به زمینه کاری این برند ، مناسب ترین رنگ هارا برای هویت بصری شرکت اقمشتی انتخاب کرده است .

از ویژگی های یک لوگوی خوب ، میتوان به مختصر بودن آن ، مناسب بودن آن برای حیطه فعالیت برند ، تمایز از دیگر برند ها ، هندسه درست و قابل تشخیص بودن آن اشاره کرد . طراح این لوگو ، تمامی موارد ذکر شده را هوشمندانه رعایت کرده است . اگر به لوگوی این برند دقت کنید ، هم میتوانید زمینه فعالیت این برند را تشخیص دهید و هم میتوانید آن را به خاطر بسپارید .

برای آشنایی بیشتر با این برند میتوانید به سایت مراجعه کنید و یا اپلیکیشن آن را از گوگل پلی دانلود کنید .

اقمشتی - آی دیزاین

به اشتراک گذاشتن این پروژه