طراحی لوگو در ارومیه


طراحی لوگو

امروزه با گسترش کسب‌ و کارهای مختلف، نیاز به رقابت در بازار به‌ خوبی احساس می‌ شود. بی‌ شک شناساندن برند و زمینه فعالیت تجاری خود به عموم مردم، می تواند تاثیر به سزایی در دستیابی به موفقیت شما داشته باشد. یکی از بهترین روش‌ ها برای پیشی گرفتن در بازار رقبا، استفاده از لوگو یا نشان طرح گرافیکی است. طرحی که می‌ توان آن را ترکیبی از کلمات، تصاویر و رنگ‌ ها دانست که به‌ خوبی می‌ تواند برند و یا محصول شما را به تمامی مردم جهان معرفی کند. طراحی حرفه‌ ای لوگو اهمیت بسیار زیادی در تاثیرگذاری آن بر مشتری دارد. 

از این رو، انتخاب یک شرکت معتبر با تجربه اهمیت زیادی می‌ یابد. شرکت آی دیزاین یکی از بهترین شرکت‌ های فعال در زمینه طراحی لوگو در ارومیه است که با استفاده از بهترین ابزارهای طراحی و خلاقیت بی نظیر خود، انتظارات شما را از یک لوگوی برند حرفه ای برآورده می سازد.

طراحی لوگو

بهتر است قبل‌ از آن‌ که به بحث در مورد جزئیات ساختاری لوگو و انواع آن بپردازیم، با یک تعریف کلی از آن آشنا شویم. همان‌ طور که در بخش قبل نیز به آن اشاره کردیم، لوگو یک طرح گرافیکی متشکل از کلمات، تصاویر و رنگ‌ های مختلف است که می‌ توان با استفاده از آن یک برند و یا محصول را به عموم مردم معرفی کرد.

لوگو دارای اندازه‌ های مختلف است و در انواع متفاوت طراحی می‌ شود. یک لوگوی خوب باید بتواند کسب‌ و کار، خدمات و یا محصول شما را به‌ خوبی معرفی نماید و آن را به یک برند ماندگار تبدیل کند. در حقیقت می‌ توان گفت لوگو هویت برند است و می‌ تواند به اعتبار تجارت و بیزینس شما بیفزاید.

جالب است بدانید که در زمان‌ های گذشته، انسان‌ های نخستین از طریق حکاکی بر روی سنگ و یا نقاشی مقصود و مفهوم خود را به دیگران می‌ فهماندند اما امروزه این نوع حکاکی‌ ها به طرح‌ های گرافیکی منحصر به‌ فرد و خاصی تبدیل شده‌ اند که دارای فونت های مختلف، اندازه های متفاوت و رنگ‌ های متنوع زیبا هستند.

یک لوگوی حرفه‌ ای باید بسیار ساده طراحی گردد و هیچ‌ گونه جزئیات اضافی در آن دیده نشود. همچنین محدود به زمان خاصی نبوده و بتواند ارزش خود را تا مدت‌ ها حفظ کند. اگر به‌ دنبال طراحی لوگو هستید، بهتر است به انتخاب رنگ و مشخص بودن تمامی نوشته‌ های آن توجه کنید تا علاوه‌ بر زیبایی و جذابیت، متناسب با موضوع کسب‌ و کار شما باشد.

انواع لوگو، نحوه سفارش لوگو در ارومیه و هزینه آن، همچنین تأثیر آن بر برند سازی از جمله سوالاتی هستند که ممکن است با آن روبرو شوید. در ادامه این مقاله به تمامی سوال‌ های شما در زمینه طراحی لوگو پاسخ خواهیم داد.

طراحی لوگو

اهمیت طراحی لوگو در کسب و کار

بی‌ شک در هنگام ثبت سفارش لوگو در ارومیه با سوال هایی مانند اهمیت طراحی لوگو و یا این‌ که چرا باید لوگو داشته باشیم روبرو شوید. به‌ همین دلیل آشنایی با اهمیت طراحی یک لوگوی حرفه‌ ای و تأثیر آن بر برند سازی می‌ تواند به شما در شناخت بهتر مزایای آن آشنا سازد.

لوگو را می‌ توان نماد تجاری دانست که می‌ توانید از طریق آن از سایر رقبا متمایز گردید. این نوع نشان گرافیکی از بخش‌ های اساسی هر بیزینس کوچک و بزرگ شناخته می‌ شود. لوگوی طراحی‌ شده باید بسیار گویا و زیبا و ساده باشد تا بتواند در ذهن مخاطب حک شده و به‌ سرعت شما را یادآوری کند.

این نوع طرح‌ های گرافیکی اهمیت بسیار زیادی در تمام حوزه‌ های کاری دارند چرا که می‌ توانند هویت بصری برند را به‌ خوبی نشان دهند. با طراحی یک طرح گرافیکی زیبا با استفاده از ابزار قدرتمند می‌ توانید ارتباط موثری با مشتریان خود برقرار کنید و اعتماد آن‌ ها را به خود افزایش دهید. ازاین‌رو برند و تجارت شما ارزش ویژه‌ ای می‌ یابد و به یکی از موفق‌ ترین برندهای جهان تبدیل می‌ شود.

در حالت کلی می‌ توان گفت:

 •         لوگو یک نماد از برند و کسب‌ و کار شما است که می‌ تواند باعث ایجاد تمایز شما از سایر رقبا گردد.
 •         لوگو، هویت و ارزش تجارت و بیزینس شما را به‌ خوبی نشان می‌ دهد.
 •         طراحی یک طرح گرافیکی زیبا و قوی می‌ تواند به اعتبار برند شما بیفزاید و یک تصویر مثبت در نظر مشتریان ایجاد کند.
 •         استفاده از یک نماد گرافیکی می‌ تواند بهترین روش و یا استراتژی بازاریابی باشد که به‌ عنوان یک عنصر تشویقی عمل می کند و منجر به انتقال پیام‌ های مثبت می‌ گردد.
 •         لوگو با ارائه اطلاعات مهم می‌ تواند هویت برند را به زیبایی نشان دهد.
 •         بهتر است لوگو به‌ صورت یک نماد در وب‌ سایت، محصولات و حتی کارت ویزیت قرار گیرد تا بتواند معرف شما به تمامی مشتریان سراسر دنیا باشد.
 •         با طراحی یک لوگوی خاص و منحصر به‌ فرد می‌ توانید توجه مشتریان جدیدی را به خود جلب کنید.                                                              
 • طراحی لوگو

تاثیر لوگو در برندسازی

تا این بخش از مقاله با اهمیت و مزایای طراحی لوگوی خاص و منحصر به‌ فرد آشنا شدیم اما یکی از مهم‌ ترین مواردی که باید در نظر داشته باشیم، تأثیر لوگو در برندسازی است. از جمله تاثیرات طراحی یک لوگوی حرفه‌ ای در برند سازی می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

شناساندن ماهیت برند خود به مخاطبان

لوگو می‌ تواند به‌ خوبی ماهیت فعالیت تجاری شما را به مخاطبین هدف نشان دهد و به‌ عنوان یک سکوی پرتاب عمل کند. در بازار رقابتی بدون داشتن لوگو نمی‌ توانید در ذهن ها ماندگار گردید و به یک کسب‌ و کار موفق تبدیل شوید.

جلب توجه مخاطبین جدید

استفاده از عناصر طراحی جذاب در هنگام ساخت لوگو می‌ تواند توجه بسیاری از افراد و مشتریان جدید را به کسب‌ و کار شما جذب کند. در نتیجه باعث ایجاد یک بستر مناسب برای رشد بیزینس شما می‌ گردد.

در معرض قرارگیری بیزینس شما

استفاده از یک لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند به شما کمک کند در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرید تا از این طریق به‌ سرعت شناسایی شوید و در بازار رقابتی به یک انتخاب مناسب تبدیل گردید.

خاص بودن

استفاده از یک نشان گرافیکی منحصر به‌ فرد می‌ تواند شما را در ذهن عموم خاص سازد. به‌ همین منظور طراحی یک لوگوی خوب و چشم‌ نواز می‌ تواند به رشد برند شما کمک کند و مانع از بروز نتایج منفی گردد.

نشان‌ دادن حرفه‌ ای بودن شما

بی‌ شک بدون داشتن یک لوگوی خوب نمی‌ توانید در نظر مشتری حرفه‌ ای به‌ نظر برسید، به‌ همین دلیل یکی از ضروری‌ ترین کارهایی که در ابتدای شروع فعالیت خود باید انجام دهید. با ثبت سفارش لوگو در ارومیه می‌ توانید به‌ راحتی نشان گرافیکی خود را داشته باشید و از آن بر روی محصولات و یا وب‌ سایت خود استفاده کنید. قیمت طراحی سفارش لوگو در ارومیه با توجه به انواع آن متفاوت خواهد بود که در ادامه با انواع آن آشنا خواهیم شد.

افزایش اعتماد مشتری

استفاده از یک لوگوی خوب می‌ تواند باعث افزایش احساس اعتماد مشتری به شما گردد. درنتیجه می‌ توانید مشتریان وفادار را به سمت خود جلب کنید.

افزایش جذابیت بصری برند

یک لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند علاوه‌ بر شناساندن برند و کسب‌ و کار شما به تعداد زیادی از مخاطبین، افزایش اعتماد در آن‌ ها و نشان‌ دادن حرفه‌ ای بودن خود، باعث افزایش جذابیت بصری آن در شبکه‌ های اجتماعی گردد. به‌ همین دلیل طراحی زیبای لوگو برای جلب توجه مشتری اهمیت زیادی می‌ یابد.

بهترین روش تبلیغات در شبکه‌ های اجتماعی

استفاده از لوگو در شبکه‌ های اجتماعی، روی کارت ویزیت و حتی محصولات می‌ تواند یکی از بهترین روش‌ های تبلیغاتی باشد که مشتریان و مخاطبین را با برند شما آشنا می‌ سازد. با استفاده از این روش می‌ توانید به‌ راحتی اعتماد آن‌ ها را به خود جلب کنید و از تمامی فرصت‌ ها برای شناساندن برند خود با استفاده از لوگو بهره مند شوید.

ایجاد یک رابطه احساسی با مخاطب

لوگوهای زیبا و جذاب باعث ایجاد یک ارتباط احساسی بین شما و مخاطب می‌ گردند. به‌ همین دلیل در هنگام طراحی آن باید به رنگی که در طراحی لوگو استفاده می‌ شود توجه کنید و جذابیت‌ های بصری را اولویت قرار دهید.

طراحی لوگوی حرفه ای

مزایای طراحی لوگو خاص

طراحی لوگو ارومیه برای هر نوع کسب و کار بزرگ و کوچک، مزایای بسیاری به‌ همراه دارد. بی‌ شک با انتخاب یک شرکت طراحی معتبر و باتجربه می‌ توانید به یکی از بهترین برندهای طراحی‌ شده در حوزه کسب‌ و کار خود دست پیدا کنید.

هزینه طراحی لوگو در ارومیه در شرکت های دیزاین با توجه به نوع لوگو متفاوت است اما مزایای آن ارزش هزینه برای طراحی یک نشان گرافیکی منحصربه‌فرد را دارد. با این‌ حال، در طراحی آن نیاز به هزینه زیاد نیست و شما می‌ توانید با انتخاب یک شرکت معتبر، بهترین لوگو را برای کسب‌ و کار خود داشته باشید. از جمله مزایای طراحی لوگو می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

افزایش سرعت رشد کسب‌ و کار

همان‌طورکه در بخش‌ های قبل نیز به آن اشاره کردیم، لوگوی طراحی‌ شده باید به‌ گونه‌ ای باشد که بتواند در ذهن مشتری و مخاطب حک شود. در این‌ صورت می‌ توانید به افزایش سرعت رشد کسب‌ و کار خود بیفزایید و مشتریان وفاداری را برای خود بدست آورید. با افزایش تعداد مشتری به ارزش و اعتبار بیزینس شما نیز افزوده می‌ شود و به‌ عنوان یکی از بهترین برندهای ایرانی معرفی خواهید شد. توجه داشته باشید که آرم و یا نشان طراحی‌ شده ساده باشد و بتواند ارتباط موثر با مشتری ایجاد کند.

شناساندن برند تجاری خود

لوگو می‌ تواند به راحتی نام تجاری و یا برند شما را تنها با یک تصویر در ذهن مشتری حک کند. زمانی‌ که نام فست‌ فود را می‌ شنویم، ناخودآگاه به یاد مک‌ دونالد می‌ افتیم. همان‌ طور که می‌ بینید انتخاب یک لوگوی مناسب می‌ تواند در شناساندن برند تأثیر بسزایی داشته باشد. در هنگام طراحی لوگو می‌ توانید نام شرکت و یا شعار تبلیغاتی خود را نیز به آن اضافه کنید تا تاثیرگذاری آن را دو چندان سازید.

شخصیت سازی برای برند خود

یکی از بهترین مزایای طراحی لوگوی خاص و منحصر به‌ فرد، شخصیت‌ سازی برای برند و بیزینس شما است. برند نیز مانند انسان دارای شخصیت است تا بتواند از طریق آن خود را به دیگران معرفی کند. به‌ همین دلیل طراحی یک لوگوی خاص اهمیت بسیار زیادی می‌ یابد. یک لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند ارزش‌ ها و موقعیت برند شما را به‌ خوبی در معرض نمایش قرار دهد. با استفاده از فونت ها، رنگ‌ ها و تصاویر می‌ توانید یک طرح گرافیکی بسیار زیبا ایجاد کنید تا احساسات خاصی را در مشتری برانگیزید و یک ارتباط مؤثر با او ایجاد نمایید.

افزایش اعتبار و اعتماد برند خود

یک لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند باعث افزایش اعتبار برند شما شود، در نتیجه میزان کیفیت خدمات ارائه‌ شده و محصولات نیز بالاتر خواهد رفت و مشتریان به مخاطبین وفادار شما تبدیل خواهند شد.

ایجاد حس ثبات

لوگو می‌ تواند یکی از بهترین استراتژی‌ های بازاریابی باشد. شما می‌ توانید با استفاده از آن در وب‌ سایت، روی محصول و یا هر نوع پلتفرم تبلیغاتی دیگر بدرخشید و از آن برای تقویت و ارسال پیام برند خود استفاده کنید.

برانگیختن احساسات مخاطب

 شما می‌ توانید با انتخاب رنگ فونت و تصاویر زیبا باعث برانگیختن احساسات مخاطب خود شوید تا بتوانید یک پیوند عاطفی با او ایجاد نمایید. با طراحی یک لوگوی خاص می‌ توانید مخاطب را نسبت‌ به خود وفادار سازید اما توجه داشته باشید که فاکتورهای دیگری نیز اهمیت زیادی دارند. به‌ عنوان مثال در پایان ایمیل خود از لوگو به‌ عنوان امضاء استفاده کنید و آن را در معرض نمایش مخاطبین بیشتری قرار دهید.

 برند سازی به مدت طولانی

 اگر در هنگام طراحی نشان گرافیکی خود از طرح‌ های زیبا استفاده کنید و خلاقیت کافی برای آن به خرج دهید، می‌ توانید یک لوگو ماندگار ایجاد کنید به‌ گونه‌ ای که به برند سازی طولانی‌ مدت شما کمک کند.

 بهترین استراتژی برای تبلیغات

 همان‌طورکه می‌ دانید تبلیغات نیاز به هزینه بسیار زیادی دارد. معمولاً بسیاری از کسب‌ و کارها از بیلبورد ها، تبلیغات محیطی و یا مجلات برای شناساندن برند خود استفاده می‌ کنند. اما شما می‌ توانید با سفارش طراحی لوگوی ارومیه ارزان از شرکت ای دیزاین به‌ راحتی لوگوی برند خود را داشته باشید. در حقیقت لوگو یک روش موثر تبلیغاتی است که با هزینه بسیار مناسب می‌ تواند شما را به اهداف تجاری خود برساند.

 پیشی گرفتن از سایر رقبا

 پیشی گرفتن از سایر رقبا در بازار کسب‌ و کارهای مختلف اهمیت زیادی دارد. برای‌ اینکه بتوانید از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید باید در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرید. لوگو یکی از بهترین راه‌ ها برای شناساندن برند خود بشمار می‌ رود. با یک نمایش بصری می‌ توانید کیفیت‌ ها، ارزش‌ ها و پیشنهادات برند خود را به مخاطب بشناسانید و از آن برای ارائه خدمات بهتر استفاده کنید.

 ایجاد هماهنگی در پلتفرم‌ های مختلف

 معمولاً کسب‌ و کارها دارای چندین پلتفرم مختلف هستند که هر یک از آن‌ ها باید از یک نوع لوگو استفاده کنند. توجه داشته باشید اگر به‌ دنبال استفاده از تبلیغات چاپی، پوسترها و یا شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و یا حتی توییتر هستید، باید از یک لوگوی خاص و یکسان استفاده کنید تا در تمامی پلتفرم های مختلف به‌ خوبی شناخته شوید.

طراحی لوگو در ارومیه

 انواع طراحی لوگو در ارومیه

 لوگو دارای انواع مختلف است که هر یک از آن‌ ها دارای ساختار متفاوت هستند. شما می‌ توانید در هنگام انتخاب طرح لوگوی خود تمامی موارد را مدنظر قرار دهید تا به‌ درستی انتخاب کنید که کدام نوع از آن برای برند شما مناسب خواهد بود. انواع طراحی لوگو در ارومیه عبارتند از:

 لوگوی نوشتاری

 لوگوی نوشتاری به نام های لوگو تایپ یا وردمارک نیز شناخته می‌ شود که در آن از نوشته برای طراحی استفاده می‌ گردد. در این نوع لوگو، اسم برند و یا شرکت به زیبایی و با خلاقیت خاص در اندازه مشخص و فونت معین طراحی می‌ گردد. در این نوع نشان گرافیکی خلاقیت اهمیت بسیار زیادی دارد و اسم برند باید به‌ صورت بسیار واضح درج شود.

 لوگوی تصویری

 لوگوی تصویری به‌ نام لوگو مارک نیز شناخته می‌ شود که در آن از تصاویر خاص و گرافیکی استفاده می‌ گردد. این نوع لوگو دارای پیچیدگی‌ های بیشتری است و برای طراحی نیاز به شناخت بیشتر از برند دارد.

 لوگوی ترکیبی

 این نوع لوگو ترکیبی از انواع نوشتاری و تصویری است که در آن نمادهای به‌ کار رفته به نوع کسب‌ و کار شما بستگی دارند. بهتر است قبل‌ از سفارش طراحی لوگو در ارومیه با متخصصین گرافیست با تجربه شرکت آی دیزاین مشورت کنید تا بهترین نوع طرح گرافیکی را سفارش دهید. توجه داشته باشید که در هنگام طراحی لوگو باید به المان های خاص مانند رنگ تصویر، نوع نوشته و شعار توجه شود.

 اصول طراحی لوگوی حرفه‌ ای

 در هنگام طراحی لوگوی حرفه‌ ای باید اصول خاصی مد نظر قرار گیرند. با رعایت تمامی اصول می‌ توانید به یک طرح گرافیکی خاص و منحصر به‌ فرد دست یابید که می‌ تواند بهترین نتیجه را بدست دهد.

 رنگ

 توجه داشته باشید که انتخاب رنگ لوگو هیچ ارتباطی با سلیقه شما ندارد. رنگ انتخابی باید به‌ گونه‌ ای باشد که بتواند احساس مخاطب را برانگیزد. بهتر است از بیش‌ از ۳ رنگ در طراحی نشان گرافیکی استفاده نکنید.

 تصویر

 بهتر است تصویری که از آن برای لوگوی خود استفاده می‌ کنید، خلاقانه باشد. اگر از تصاویر غیرمرتبط استفاده می‌ کنید، بهتر است آن را به یک داستان متصل نمایید.

 نوشته

 در هنگام سفارش لوگوی ترکیبی و یا متنی به نوع فونت و سایز آن توجه کنید. بهتر است حداکثر از دو یا سه نوع فونت مختلف استفاده کنید تا لوگو پیچیده و شلوغ دیده نشود.

 شعار

 استفاده از شعار در زیر لوگو می‌ تواند در ذهن مخاطب ماندگار شود. توجه داشته باشید که تمامی لوگو ها نیاز به شعار ندارند اما می‌ توانند باعث افزایش تاثیرگذاری آن گردند.

طراحی لوگو در ارومیه

 بهترین شرکت طراحی لوگو در ارومیه

 همان‌ طور که تا این بخش از مقاله متوجه شدیم، طراحی لوگو اهمیت بسیار زیادی در برند سازی و تمایز از سایر رقبا دارد. توجه به طراحی یک نماد گرافیکی بسیار زیبا و جذاب اهمیت بسیار زیادی دارد. ازاین‌ رو انتخاب یک شرکت معتبر و باتجربه می‌ تواند شما را به نتیجه مطلوب خود برساند.

 شرکت آی دیزاین بهترین شرکت طراحی لوگو در ارومیه است که با استفاده از نوآوری‌ های خلاقانه و استراتژیک بهترین طرح‌ ها را در اختیار شما قرار می‌ دهد. آی دیزاین یک استودیوی طراحی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و از آن زمان تاکنون با استفاده از تیم متخصص و مجرب خود لوگو های حرفه‌ ای را برای انواع کسب‌ وکارهای مختلف طراحی می‌ کند.

 اگر به‌ دنبال طراحی لوگوی ارزان در ارومیه هستید تا بتوانید علاوه‌ بر هزینه مناسب از کیفیت بالای نماد طراحی‌ شده نیز بهره‌ مند گردید، ای دیزاین بهترین خدمات و سرویس را در اختیار شما قرار می‌ دهد. این شرکت با درک نیازهای شما یک طراحی خاص از لوگو را در اختیار شما قرار می‌ دهد تا بتوانید با استفاده از آن تمامی نیاز خود به یک استراتژی فوق‌ العاده بازاریابی را برآورده سازید.

 قیمت طراحی لوگو در ارومیه

 یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های افرادی که به‌ دنبال طراحی لوگو برای برند خود هستند، قیمت طراحی آن است. قیمت طراحی لوگو در ارومیه بستگی به موارد مختلفی دارد. شرکت ای دیزاین لوگوهای خود را با قیمت بسیار مناسب طراحی می‌ کند تا تمامی کسب‌ و کارهای بزرگ و کوچک بتوانند بدون داشتن دغدغه مالی، برند منحصر به‌ فرد و خاص خود را داشته باشند.

 با این‌ حال هزینه طراحی آن بر اساس پیچیدگی طرح متفاوت خواهد بود. بی‌ شک لوگوهای تبلیغاتی که دارای پیچیدگی بیشتری هستند، نیاز به هزینه بالایی دارند. چرا که در طراحی آن از ابزارهای اختصاصی و خلاقیت بیشتری استفاده می‌ شود اما لوگوهای ساده به‌ دلیل این‌ که زمان کمی برای ایجاد آنها صرف می‌ شود، هزینه کمتری نیاز خواهند داشت.

 ثبت سفارش لوگو در ارومیه

 برای ثبت سفارش لوگو در ارومیه توسط شرکت معتبر ای دیزاین، تنها کافی است وارد وب‌ سایت آن گردید. پس‌ از آن، گزینه مربوط به ثبت سفارش طراحی لوگو را کلیک نمایید تا در صفحه ایجاد شده، پنج مورد از سبک لوگو های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. در این بخش لوگوهایی را خواهید دید که به‌ عنوان نمونه در معرض دید شما قرار می‌ گیرند.

 با انتخاب هر یک از نمونه ها، وب‌ سایت ای دیزاین با سلیقه شما آشنا خواهد شد. پس‌ از آن، میزان تمایل شما به انتخاب هر یک از سبک‌ های مختلف لوگو را نشان می دهد. شما می‌ توانید در صفحه بعد مشخص کنید که لوگوی انتخابی، کلاسیک، لوکس و فانتزی، جوان‌ پسند، زنانه، ساده و یا مختصر باشد.

 همان‌ طور که در بخش‌ های قبل نیز به آن اشاره کردیم، انتخاب رنگ اهمیت بسیار زیادی در طراحی لوگو دارد. در صفحه بعدی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. پس‌ از تکمیل فرم سفارش و پرداخت هزینه آن، می‌ توانید لوگوی خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 تمامی کسب‌ و کارهای مختلف در مقیاس‌ های بزرگ و کوچک، نیاز به لوگویی دارند که بتوانند از طریق آن برند خود را به عموم مردم معرفی کنند. طراحی یک لوگوی حرفه‌ ای اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که می‌ تواند به شما در شناساندن برند خود به سراسر مردم جهان کمک کند. علاوه‌ بر این، باعث افزایش اعتبار بیزینس شما گردد و بهترین نتایج را بدست می دهد.

 طراحی نماد گرافیکی منحصر به‌ فرد، یک استراتژی بازاریابی فوق‌ العاده است که می‌ توانید با سپردن طراحی آن به شرکت‌ های معتبر مانند شرکت ای دیزاین، به نتیجه‌ مطلوب خود دست پیدا کنید.

طراحی لوگو

 نکات مهم مقاله

 •         طراحی لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند بهترین روش برای شناساندن برند و زمینه فعالیت تجاری خود به عموم مردم باشد.
 •         لوگو طرحی است که از کلمات، تصاویر و رنگ‌ های مختلف تشکیل می‌ شود تا بتواند برند و محصول شما را به مردم جهان معرفی کند.
 •         انتخاب یک شرکت معتبر و باتجربه برای طراحی لوگو اهمیت بسیار زیادی دارد.
 •         لوگو دارای اندازه‌ های مختلف و انواع متفاوت است و هویت برند را به‌ خوبی نشان می‌ دهد.
 •         یک لوگوی حرفه‌ ای باید ساختار ساده بدون جزئیات اضافی داشته باشد تا بتواند ارزش خود را تا مدت‌ های طولانی حفظ کند.
 •         با طراحی یک لوگوی زیبا می‌ توانید ارتباط مؤثر با مشتریان خود برقرار نمایید و اعتماد آن‌ ها را به بیزینس خود افزایش دهید.
 •         لوگو یکی از بهترین روش‌ های بازاریابی است که باعث انتقال پیام‌ های مثبت به مخاطبین می‌ گردد.
 •         شما می‌ توانید از لوگو بر روی محصولات وب‌ سایت و حتی کارت ویزیت استفاده کنید.
 •         طراحی یک لوگوی حرفه‌ ای می‌ تواند به شما در افزایش سرعت رشد کسب‌ و کار خود کمک کند.
 •         یک طرح گرافیکی منحصر به‌ فرد، بهترین روش برای شخصیت‌ سازی برند به شمار می‌ رود چرا که باعث افزایش ارزش و موقعیت آن می‌ گردد.
 •         لوگو به سه صورت نوشتاری، تصویری و ترکیبی طراحی می‌ شود که هر یک از آن‌ ها دارای هزینه مختلف می‌ باشند.
 •         قیمت طراحی لوگو با توجه به مدت زمان صرف شده برای طراحی آن و پیچیدگی لوگو متفاوت می‌ باشد.

 تمامی کسب و کارها نیاز به روش های تبلیغاتی ماندگار دارند تا بتوانند از این طریق، در ذهن عموم حک شوند. یکی از بهترین روش ها، طراحی لوگو برای کسب و کار خود است. لوگو یک نماد گرافیکی نوشتاری یا تصویری است که هویت برند شما را نشان می دهد. طراحی یک لوگوی حرفه ای اهمیت زیادی دارد. شرکت معتبر ای دیزاین از بهترین طراحان لوگو حرفه ای در ارومیه است که با کمک از تیم متخصص گرافیست خود، بهترین طرح های گرافیکی را در اختیار مشتری قرار می دهد.

سوالات متداول

لوگو دارای چند نوع است؟

لوگو نماد گرافیکی است که از نوشتار، تصاویر و یا تلفیقی از هردو تشکیل می شود.

استفاده از لوگو چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

استفاده از لوگو منجر به شناساندن برند به عموم مردم گردیده و با افزایش اعتبار، به ارزش آن می افزاید.

یک لوگو حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک لوگو حرفه ای باید ساده و بدون پیچیدگی زیاد باشد و در ساخت آن از رنگ های متعدد استفاده نشود.