تاریخ انجام 10 مهر 1398
وظیفه ما طراحی لوگو - هویت بصری - بسته بندی محصول
حوزه کاری تولید کننده دُخا و توتون

گروه Redrose در سال 1996 توسط یک صاحب مزرعه کوچک با تمایل شدید برای تولید دُخا یا توتون با بهترین کیفیت تأسیس شد. در آن زمان ، تجارت از یک مغازه کوچک با چند مخلوط دخا و چند لوله چوبی شروع شد. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 100 کارمند است و به تولید کننده برجسته بهترین دخا و توتون منحصر به فرد در سراسر جهان تبدیل شده است.

Red Rose

 

گروه Redrose  در سال 1996 توسط یک صاحب مزرعه کوچک با تمایل شدید برای تولید دُخا یا توتون با بهترین کیفیت تأسیس شد. در آن زمان ، تجارت از یک مغازه کوچک با چند مخلوط دخا و چند لوله چوبی شروع شد. این شرکت در حال حاضر دارای بیش از 100 کارمند است و به تولید کننده برجسته دخا و توتون منحصر به فرد در سراسر جهان تبدیل شده است. این گروه در ارائه طیف وسیعی از محصولات تنباکو و لوازم جانبی در امارات متحده عربی و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس ارائه قوی دارد. تجارت شرکت ردرز کشاورزی ، تولید ، صادرات و عمده فروشی می باشد . سرزمین های اصلی تنباکو ردرز در عمان مستقر است و در آنجا برداشت ، خشک کردن و مخلوط کردن توتون را انجام می دهند.

تیم طراحی استودیو خلاقیت آی دیزاین در طراحی لوگو برند ردرز از سبک letter mark  ( علائم اختصاری ) یا مونوگرام استفاده کرده است . از ویژگی های سبک مونوگرام میتوان به سادگی ، ظرافت و به یاد ماندنی بودن آن اشاره کرد . در طراحی لوگو شرکت ردرز ، از حرف اول نام شرکت یعنی R استفاده شده است .

از لحاظ روانشناسی ، انتخاب رنگ مناسب برند ، بسیار حائز اهمیت است . رنگی که برای شرکت ردرز انتخاب کرده ایم ، رنگ قرمز است که نشان از قدرت و شور و هیجان است و این رنگ تاثیر بسیاری روی ذهن مخاطب می گذارد .

به علاوه طراحی لوگو برند ردرز، طراحی ست اداری ، هویت بصری ، طراحی چند محصول و بسته بندی محصول ، طراحی بنر ها و کاتالوگ این مجموعه نیز در استودیو آی دیزاین انجام شده است .

نظر کارفرما درباره عملکرد مجموعه آی دیزاین :

·        دلیل انتخاب مجموعه آی دیزاین : تعهد و تخصص تیم

·        میزان رضایت شما از مجموعه آی دیزاین (امتیاز از 10 ) : 10

 برای ارتباط با شرکت ردرز میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید.

http://redrosedokha.com/

 

 

 

به اشتراک گذاشتن این پروژه