تاریخ انجام 29 آذر 1399
وظیفه ما طراحی لوگو و ست اداری
حوزه کاری البسه زنانه

برند فریناز اسدی به طور تخصصی متمرکز بر طراحی و دوخت البسه زنانه (مانتو و شال) می باشد. طبیعتاً در این حیطه برای جامعه هدف بسیار گسترده ای در حال فعالیت است و همچنین باتوجه به رشد و پیشرفت روزافزون صنعت پوشاک در داخل و خارج از کشور در فضایی رقابتی به پیشرفت خود ادامه میدهد. البته باتوجه به نوآوری در طراحی و تلفیق سنت و مدرنیته و همچنین ظرافت دوخت میتواند نسبت به رقبا متمایز باشد.

فریناز اسدی

 

این برند براساس معیارهای زیر فعالیت خود را انجام میدهد

طراحی لباس براساس سلایق بانوان

طراحی لباس براساس مد و سلیقه جامعه امروز

طراحی لباس مدرن و در عین حال دارای اصالت ایرانی

اولین و مهم ترین ویژگی که باعث می شود یک برند در کار خود بهترین باشد ، خاص بودن و آگاهی از سلیقه جامعه هدف است .

برند فریناز اسدی با بهره مندی از بهترین طراحان و داشتن الگوهای خاص ، و همچنین خلاقیت و نوآوری در کار ، تبدیل به یکی از برترین برندها، در حیطه طراحی و دوخت البسه زنانه شده است.

مجموعه آی دیزاین ، با درنظر گرفتن حوزه فعالیت برند فریناز اسدی، لوگوی مناسب این شرکت را طراحی کرده است. در این لوگو از رنگ سبز استفاده شده که آرامش بخش است و پیامدهای مثبت نگاه کردن به آن برانگیختن احساساتی مانند سلامتی، امید، خنکی، طبیعت، رشد و رفاه است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله روانشناسی رنگ را در سایت مطالعه نمایید.

همچنین در این لوگو، از گل شبدر استفاده شده است. البته این گل در لوگوی مذکور مینیمال و ظریف تر از طرح اصلی طراحی شده که دلیل آن ظرافت لوگو می‌باشد؛ چراکه ظرافت و سادگی مهمترین اصل طراحی لوگوهای مدرن است.

سبک طراحی این لوگو تصویری است که در این سبک معمولا از نمادی در طراحی لوگو استفاده می شود که با حیطه کاری آن برند متناسب باشد. که گل شبدر هم دقیقا نشات گرفته از ظرافت البسه زنانه و تلفیق طراحی اصیل و مدرن است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله لوگوهای تصویری را در سایت مطالعه نمایید.

علاوه بر لوگو ، ست اداری این برند نیز توسط مجموعه آی دیزاین انجام شده است.

فریناز اسدی - آی دیزاین

 

 

به اشتراک گذاشتن این پروژه